parallax background
Jak to się stało, że zostałem fryzjerem?

O mojej największej inspiracji


Cześć! Nazywam się Łukasz Cynarski i od ponad 18 lat sprawiam, że kobiety jeszcze bardziej kochają swoje włosy, a co za tym idzie – swój wygląd.


Jak to się stało, że jestem fryzjerem?

Drogie Panie… To dzięki Wam. Przyznaję się szczerze i bez bicia – zaczęło się od chęci poderwania dziewczyn! Ale! Bardzo szybko fryzjerstwo przerodziło się w moją pasję. Poczułem, że to jest to. To, co pomoże odnaleźć mi się w życiu. Dawałem z siebie wszystko, aby być najlepszym fryzjerem, który spełni oczekiwania każdej osoby zasiadającej na moim fotelu. Tysiące uśmiechów zadowolonych klientek to dowód na to, że mi się udało.

Drogie Panie – to Wy jesteście moją inspiracją. To dla Was powstała marka kosmetyków Cynarski. Pragnę, żeby pielęgnacja włosów była dla Was nie tylko prosta, ale i skuteczna. Tak, abyście patrzyły w lustro i z każdym dniem zauważały jej efekty.

Wierzę, że piękne, mocne i zdrowe włosy to jeden z atrybutów kobiecości. A ja, jako fryzjer, czuję się spełniony za każdym razem, gdy widzę, że nowa, piękna i modna fryzura maluje na Waszych twarzach nie tylko uśmiech, ale i pewność siebie. I o to właśnie chodzi.

Metamorfozy

Chcesz zobaczyć metamorfozę jednej z Was w moim wykonaniu? Zobacz, jaka zmiana! Nie tylko zewnętrzna…
 

Gdzie możesz mnie zobaczyć?

Od 2018 roku jestem partnerem TVP3 w telewizji śniadaniowej. Tam również przeprowadzam metamorfozy, a także rozwiązujemy powszechne problemy z włosami. Sprawdź sama!
 

Opinie

  • Użyłam wczoraj odżywki keratynowej, zgodnie z instrukcją na opakowaniu  i powiem tak - nie wiem czym pachnie, ale pachnie delikatnie i bardzo długo czuć przyjemny zapach. To jest fajne, bo czuję się odświeżona. A co do włosów, to rano były sypkie i blyszczące - czego naprawdę dawno u siebie nie widzialam. Polecam
  • Użyłam i szamponu i odżywki, które niwelują żółty odcień. Włosy były miękkie w dotyku i co najważniejsze - złapały chłodny odcień, który utrzymał się na włosach zaskakująco długo, bo ok 5 tygodni. Wiadomo, każdy włos jest inny, ale moje zdecydowanie polubiły się z tymi kosmetykami
  • Super odżywka, skutecznie neutralizuje żółty odcień na moich włosach
  • Stosuję keratynową odżywkę i naprawdę pomaga!
 

Skontaktuj się ze mną


    Obowiązek informacyjny RODO